165979856
Menu
Your Cart

Bėgimo takeliai

Bėgimo / ėjimo mechaninis takelis inSPORTline Hill Pro.
Populiari Įsigykite išsimokėtinai
Gamintojas: inSPORTline Prekės kodas: PW15170
InSPORTline Hill Pro yra profesionalus bėgimo / ėjimo mechaninis takelis, tinkamas komerciniam naudojimui. Du sunkūs (kiekvienas 15 kg) smagračiai ir tvirtas rėmas užtikrina sklandų ir tylų bėgimą. Prieš pradėdamas mankštą, naudotojas gali nustatyti takelio nuolydį ..
1,014.00€
Bėgimo / ėjimo takelis inSPORTline AeroHike
Įsigykite išsimokėtinai
Gamintojas: inSPORTline Prekės kodas: PW15496
Daug laiko praleidžiate prie kompiuterio, tačiau nenorite visą laiką sėdėti prie stalo? Turime jums sprendimą! Bėgimo takelis inSPORTline AeroHike suteiks galimybę ne tik intensyviai treniruotis, bet turi ir darbo stalą, ant kurio galėsite pasidėti nešiojamą kompiuterį ir dirbti, žiūrėti filmus ar b..
2,021.49€
Gamintojas: inSPORTline Prekės kodas: PW16914
The Treadmill inSPORTline inCondi T45i is one of the inCondi cardio machines! Not only does it sync with smart training apps, it’s also quiet, reliable and user-friendly. If you don’t feel like setting your own training parameters, you can choose from 15 profile programs or use the “Quick Start” fun..
1,157.00€
Multifunkcinis treniruoklis inSPORTline Tongu
Įsigykite išsimokėtinai
Gamintojas: inSPORTline Prekės kodas: PW15516
Norite pagerinti fizinę formą ant bėgimo takelio, bet praverstų ir prisitraukimų skersinis malšinti nugaros skausmui? O gal norėtumėte atlikti atsilenkimus ir turėti plokščią pilvą? Galbūt atsispaudimai ar pratimai su paraleliniu strypu taip pat nebloga mintis..
877.50€
Profesionalus bėgimo / ėjimo mechaninis takelis inSPORTline Air-Run
Įsigykite išsimokėtinai
Gamintojas: inSPORTline Prekės kodas: PW14890
Bėgimo takelis inSPORTline Air-Run yra inovatyvus bemotoris bėgimo takelis su bėgimo taku, kuris išjudinamas naudotojo judėjimo. Tai padeda greičiau auginti raumenis. Šis bėgimo takelis sukurtas taip, kad būtų kaip įmanoma efektyvesnis. Galite rinktis iš 7 skirtingų programų, kurios išskirtos į dvi ..
5,330.00€
Gamintojas: inSPORTline Prekės kodas: PW15203
Norite gerai padirbėti? Profesionalus bėgimo / ėjimo mechaninis takelis inSPORTline Air-Run T300 suteiks jūsų kojoms intensyvias treniruotes. Šis treniruoklis yra mechaninis ir varomas jūsų kojų. Galite mėgautis bėgiojimu, kuriam nereikia elektros lizdo.Pagrindinė šio treniruoklio&n..
2,730.00€
Profesionalus bėgimo takelis inSPORTline Gardian G12TF (iki 200kg, 8AG)
Įsigykite išsimokėtinai
Gamintojas: inSPORTline Prekės kodas: PW15352
Aukščiausios klasės profesionalus bėgimo takelis inSPORTline Gardian G12TF suteikia viską, ko tikimasi modernioje, puikiai įrengtoje sporto salėje: didelį bėgimo taką, puikias funkcijas ir naujausias technologijas! Spalvotame ekrane galite prisijungti prie interneto ir&..
7,994.99€
Gamintojas: inSPORTline Prekės kodas: PW5534
Specialus lubrikantas bėgimo takelių techninei priežiūrai, 200ml..
14.40€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
Nemokamas siuntimas perkant už 49€. Perkant už 50€ ir daugiau prekes galite įsigyti išsimokėtinai!