165979856
Menu
Your Cart

Riedlentės "Penny boards"

Gamintojas: Fish Prekės kodas: PW6252
Penny Lenta ArtFish Elephant 22” tai plastiko riedlentė su patrauklia meniška spauda ir dizainu. Puiki iškantiems stilingos ir praktiškos lentos. Neslidus paviršius lentos viršuje neleidžia vartotojui paslysti, o aukštos kokybės ABEC 11 guoliai užtikrina puikias važiavimo savybes. Dėl..
67.61€
Gamintojas: Fish Prekės kodas: PW6567
Penny Lenta Fish Print 22” tai plastiko riedlentė su patraukliu spalvotu spaudos dizainu. Puiki ieškantiems stilingos ir praktiškos lentos. Neslidus paviršius lentos viršuje neleidžia vartotojui paslysti, o aukštos kokybės ABEC 11 guoliai užtikrina puikias važiavimo savybes. Dėl savo ..
67.61€
Gamintojas: WORKER Prekės kodas: PW6515
 Penny Lenta WORKER Blace 27ʺ tai plastmasinė penny lenta su paprastu dizainu. Pasižymi neslidžia viršutine danga yra pagaminta iš stiprios medžiagos.Techninis aprašymas: Patvari PP lenta Viršuje neslidi danga Lentos matmenys: 69 x 19 cm Važiuoklė: 4 ", aliuminio lydi..
47.99€
Gamintojas: WORKER Prekės kodas: PW5501
 Penny Lenta WORKER Engly 22”  tai plastikinė riedlentė su originaliu dizainu, kuris puikiai tiks ieškantiems stiliaus ir praktiškumo. Neslidus padengimas lentos viršuje apsaugo važiuojanti nuo nuslydimo. Lenta turi puikias važiavimo charakteristikas. Kicktail cruiser tinka važiavimui mieste. Techni..
52.79€
Gamintojas: WORKER Prekės kodas: PW5292
Penny Lenta WORKER Sunbow 22ʺ plastikinė riedlentė patiks jums dėl savo patrauklaus trijų spalvų  dizaino ir neslidžios dangos.Techninis aprašymas:  Aukšto patvarumo PP lenta Trijų spalvų dizainas Neslidus paviršius Lentos matmenys: 58 x 15 cm Važiuoklė: 3 ", ..
46.41€
Mini riedlentė su šviečiančiais ratukais Worker Engly PRO 27" ABEC11, plastikas
Įsigykite išsimokėtinai
Gamintojas: WORKER Prekės kodas: PW5504
Penny Lenta WORKER Engly Pro 27” su šviečiančiais ratukais (kartais vadinamas nikelio lenta dėl jo ilgesnio ilgio) yra pagamintas iš grūdinto polipropileno, kuris yra ne tik tvirtas, bet ir lankstus. Penny lentoje taip pat yra ratai, kurie įsižiebia sukdamiesi. Jiems nereikia baterijos, nes diodai y..
72.00€
Mini riedlentė su šviečiančiais ratukais Worker Transpy 400 22" ABEC11
Įsigykite išsimokėtinai
Gamintojas: WORKER Prekės kodas: PW5333
Penny Lenta WORKER Transpy 400  su skaidria lenta ir daugiaspalviais įsižiebiančiais ratais, žaismingas dizainas, kicktail cruiser, tinkamas važiuoti mieste. Techninis aprašymas:Kicktail kruizeris, tinkamas važiavimui miesteLabai tvirta lenta pagaminta iš skaidraus PP plastikoĮmontuoti LED..
59.20€
Mini riedlentė Worker Bambo 22" ABEC-11 (kanados klevas) - Flower
Įsigykite išsimokėtinai
Gamintojas: WORKER Prekės kodas: PW5241
Penny Lenta WORKER Bambo 22" tai kombinacija mažos plastikinės riedlentės mobilumo ir medinio longbordo savybių. Pennyboard su itin lengva medine lenta ,neslidus grioveliai, optimalus lankstumas. Techninis aprašymas:   Optimalaus lankstumo, lengva lenta, sujungianti bambuką (viršutinis ir apatinis s..
67.20€
Šviečianti tamsoje Penny lenta su šviečiančiais ratukais ir bluetooth garsiakalbiu Worker Ravery 22" - Transparent/Orange
Įsigykite išsimokėtinai
Gamintojas: WORKER Prekės kodas: PW6422
Švytinti Penny Lenta WORKER Ravery 22" su Bluetooth garsiakalbiu – tai revoliucinė lenta dėl kelių priežasčių. Visų pirma, joje yra garsiakalbis, leidžiantis klausytis muzikos per "Bluetooth" (mobilųjį telefoną) arba SD atminties kortelę (neįtraukta). Todėl jūs galite klausytis savo mėgstamos muziko..
80.00€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)
Nemokamas siuntimas perkant už 49€. Perkant už 50€ ir daugiau prekes galite įsigyti išsimokėtinai!