165979856
Menu
Your Cart

Sporto įranga

Gamintojas: InnovaGoods Prekės kodas: BAQV0103203
Įgaukite puikią kūno formą su InnovaGoods ir įsigiję jų naujas sporto ir fitneso prekes, kaip kad Giroskopinis treniruočių kamuolys Spyrball InnovaGoodsSport Fitness! Atraskite didelį aukštos kokybės produktų asortimentą, kuris išsiskiria savo funkcionalumu, efektyvumu ir novatorišku dizainu. Ideali..
13.61€
Gamintojas: InnovaGoods Prekės kodas: BAQV0100825
Jūs galite jau dabar grįžti į savo fizinė formą neišeidami iš namų su naujuoju InnovaGoods Sport Fitness besisukančiu disku kardio pratimams su pratimų vadovu ! Efektyvi priemonė kūno raumenų treniravimui ir stiprinimui. Patogi, paprasta ir efektyvi priemonė lengvai atlikti fizinius fitneso pratimus..
14.02€
Gamintojas: InnovaGoods Prekės kodas: BAQV0100699
Pristatome jums naująją InnovaGoods Wellness Care gydomąją kompresinę juosta sportuojantiems! Ši juosta apsaugos nuo traumų sportuojant ir puikiai tiks reabilitacijai po traumų. Tai labai veiksminga ergonomiška juosta, kuri prilaikys ir atpalaiduos raumenis, numalšins sąnarių ir raumenų skausmus lie..
9.12€
Gamintojas: InnovaGoods Prekės kodas: BAQV0103023
Įgaukite puikią kūno formą su InnovaGoods ir įsigiję jų naujas sporto ir fitneso prekes, kaip kad Jogos kauliukų žaidimas Anandice InnovaGoods 7 DalysSport Fitness! Atraskite didelį aukštos kokybės produktų asortimentą, kuris išsiskiria savo funkcionalumu, efektyvumu ir novatorišku dizainu. Idealiai..
6.54€
Gamintojas: InnovaGoods Prekės kodas: BAQV0103024
Įgaukite puikią kūno formą su InnovaGoods ir įsigiję jų naujas sporto ir fitneso prekes, kaip kad Jogos ratas Rodha InnovaGoodsSport Fitness! Atraskite didelį aukštos kokybės produktų asortimentą, kuris išsiskiria savo funkcionalumu, efektyvumu ir novatorišku dizainu. Idealiai tinka norintiems pager..
28.63€
Gamintojas: InnovaGoods Prekės kodas: BAQV0103103
Įgaukite puikią kūno formą su InnovaGoods ir įsigiję jų naujas sporto ir fitneso prekes, kaip kad Nuimamas putplasčiu padengtas fitneso lankas O-Waist InnovaGoodsSport Fitness! Atraskite didelį aukštos kokybės produktų asortimentą, kuris išsiskiria savo funkcionalumu, efektyvumu ir novatorišku dizai..
12.66€
Sporto priemonių rinkinys BTK
Naujiena
Gamintojas: InnovaGoods Prekės kodas: BAQV0100153
Įgaukite puikią sportinę formą, pagerinkite savo sveikatą ir džiaukitės pavydėtina figūra įsigiję sporto priemonių rinkinį BTK! Ši sportinė įranga padės sustiprinti raumenis.www.btksport.comProfesionali itin atspari ir patvari įrangaSporto kamuolys (45-55 cm skersmens) su rankine pompaSvarstis (1 kg..
15.47€
Gamintojas: InnovaGoods Prekės kodas: BAQG2000119
Tai Ameriką sudrebinęs treniruoklis. Pamirškite nuobodžius treniruoklius ir pratimus. Nuo šiol sportuoti galėsite sėdėdamas, išmoksite Rockin' Latin, Crunchin' Hip Hop, Rollin' Belly Dance ir dar daugiau. Ir visa tai atliksite stiprindami pilvo, pečių, rankų ir apatinius nugaros raumenis. Be to, Rhy..
33.61€
Vibracijos mokymo plokštė su priedais ir pratybų vadovu Vybeform InnovaGoods
Naujiena Įsigykite išsimokėtinai
Gamintojas: InnovaGoods Prekės kodas: BAQV0103190
Įgaukite puikią kūno formą su InnovaGoods ir įsigiję jų naujas sporto ir fitneso prekes, kaip kad Vibracijos mokymo plokštė su priedais ir pratybų vadovu Vybeform InnovaGoodsSport Fitness! Atraskite didelį aukštos kokybės produktų asortimentą, kuris išsiskiria savo funkcionalumu, efektyvumu ir novat..
142.53€
Gamintojas: InnovaGoods Prekės kodas: BAQG2000138
Norite sustiprinti ir padidinti rankų raumenis? Nepraleiskite progos įsigyti vyriškus svarmenis Lift & Shake. Šių svarmenų efektyvumo paslaptis ta, kad jie pagaminti vadovaujantis dinaminės inercijos principu. Jums tereikia svarmenimis daryti energingus, tvirtus judesius aukštyn žemyn arba į šalis. ..
9.43€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)
Nemokamas siuntimas perkant už 99€. Perkant už 50€ ir daugiau prekes galite įsigyti išsimokėtinai!